دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک آپارتمان های ایرانی

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک آپارتمان های ایرانی بایست میان سطوح داغ مانند اجاق گاز و مواد احتراق پذیر که ممکن است به عنوان بستر انتخاب شود، فاصله وجود داشته باشد. در زمان انتخاب نیمکت های آشپزخانه، شیشه های چاپی بین کابینتی و طراحی کابینت ها باید نوع مواد اولیه را مورد توجه قرار دهید. اصول اولیه در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه .تصمیم گیری در مورد مصالح و اصول اولیه یکی از مهمترین بخش ها در دکور آشپزخانه کوچک می باشد. امروزه آشپزخانه ها برای براورده سازی نیازهای صاحب خانه ها به صورت سفارشی ساخته می شوند. بررسی دستورالعمل های تولیدی مواد خام مورد انتخاب شما برای اطمینان از تناسب آن با کاربرد واقعی مواد حائز اهمیت است. مثلاً، الوار تیره تر یا روکش های رنگی موجب می شود تا اتاق های کوچک، کوچک تر به نظر برسند. مثلث کاری مهم در طراحی آشپزخانه .

طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانی جدید یا بازسازی کابینت در دکوراسیون داخلی آشپزخانه ایرانی ، احتمالاً ایده های گوناگونی برای طراحی آن دارید. در این متن، به توضیح مهمترین موارد مورد توجه در زمان طراحی دکوراسیون آشپزخانه در ایران می‌پردازیم. اجازه دهید تا با برنامه ریزی فضا در نوسازی آشپزخانه آغاز کنیم.

همه افراد آرزو دارند تا آشپزخانه بزرگ و فضای مناسب برای پذیرایی از دوستان و خانواده داشته باشند، از این‌رو برنامه ریزی فضا در زمان دکوراسیون داخلی یک آشپزخانه به مهمترین عامل تبدیل می شود. در زمان برنامه‌ریزی برای این هدف، باید چگونگی کار و جریان ترافیک به داخل و خارج از دکور آشپزخانه ایرانی مورد توجه قرار گیرد. طرح بندی آشپزخانه باید به دقت طراحی شود تا بتواند اختلالات در آشپزی یا ورود دیگر افراد یا استفاده از فضای آشپزخانه را به حداقل برساند. مورد توجه قرار دادن این موارد موجب ساده تر شدن است.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *