پنجره دو جداره یو پی وی سی

پنجره دو جداره یو پی وی سی چیست ؟

امروزه در بیشتر ساختمان ها از پنجره دو جداره یو پی وی سی استفاده می شود زیرا پنجره دو جداره از استقامت بسیار بالایی برخوردار است که شامل طرح ها و فرم های زیبا و مختلفی می باشد. همچنین از ورود گرد و غبار و یا سر و صدا به داخل ساختمان جلوگیری می کند و مانع به هدر رفتن انرژی می شود. پنجره های یو پی وی سی قابل شستشوی آسان می باشد و طوری ساخته شده است که در برابر تغییرات آب و هوایی دچار تغییر رنگ و یا زنگ زدگی نمی شود و همچنین در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله و یا آتش سوزی آسیب نمی بیند. مواد تشکیل دهنده پنجره یو پی وی سی نفت خام و نمک طعام می باشد و طی فرایندهای مختلف پی وی سی تولید می گردد.

قیمت پنجره دو جداره یو پی وی سی

امروزه برای محاسبات دقیق قیمت پنجره دو جداره یو پی وی سی از نرم افزارهای کامپیوتری مخصوصی استفاده می گردد که در این برنامه ابعاد پنجره ها به صورت میلی متر گزارش می شود. قیمت دقیق پنجره های یو پی وی سی را نمی توان بدون داشتن طول و عرض آن و تعداد بازشوها به طور کاملا دقیق محاسبه کرد وهمچنین بدون دانستن میزان پروفیل مصرفی که بر اساس متر طول و مقدار شیشه مصرفی بر اساس متر مربع محاسبه می شود نمی توان قیمت دقیق داد. نوع یراق آلات مصرفی هم در قیمت این نوع از پنجره دو جداره تاثیر گذار می باشد.

درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی

امروزه درب و پنجره یکی از عوامل اصلی یک ساختمان هستند که می تواند جلوه بسیار زیبایی به ساختمان ها بدهد.همچنین علاوه بر زیبایی ظاهری باید از امکانات باطنی هم برخوردار باشد که شامل ممانعت از ورود سر و صدا به داخل ساختمان شود، عایق حرارت باشد و عوامل دیگری که برای شهرنشینان مناسب باشد. درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی امروزه در بین مشتریان از محبوبیت بیشتری برخوردارند و برای شهرنشینان گزینه بسیارمناسبی است. درب و پنجره یو پی وی سی در طرح ها و رنگهای مختلفی تولید می شود که باب میل مشتری باشد. و همین طور از استقامت بالایی برخوردار هستند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *