کابین دوش خانگی یک حمام ایده آل!

کابین دوش یک عنصر مناسب برای حمام های بزرگ و کوچک است. با استفاده از کابین، دیگر آب و رطوبتی که از دوش گرفتن ایجاد می شود، فضاهای دیگر حمام را در بر نمی گیرد و شما می توانید از اشیا و لوازمی که مورد علاقه تان هستند ولی در برابر رطوبت مقاوم نیستند، در حمام استفاده کنید. به عنوان مثال چنانچه به استفاده از کمد و روشویی از جنس چوب علاقه مندید ولی نگران از بین رفتن زود هنگام آنها در محیط مرطوب حمام هستید، جاگذاری یک کابین دوش می تواند گزینه ای ایده آل باشد. البته فراموش نکنید باید از یک سیستم تهویه مناسب هم، استفاده کنید.

عوامل موثر در انتخاب کابین دوش

  1. میزان فضا: یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب کابین دوش، متراژ حمام تان است. شما باید با دقت هر چه تمام تر، اندازه کابین را انتخاب کنید تا استفاده از دیگر فضاهای حمام با دشواری صورت نگیرد و دسترسی به راحتی امکان پذیر باشد.
  2. محل قرار گیری کابین: مناسب ترین محل قرار گیری کابین، محلی است که دوش حمام قرار گرفته است؛ زیرا دیگر نیازی به لوله کشی و باز سازی برای نصب کابین نیست. اما اگر قصد دارید کابین را در محل دیگری قرار دهید، حتما به محل لوله کشی و خروج آب فاضلاب دقت کنید تا در هنگام نصب دچار درد سر نشوید!
  3. نوع کاربری: انتظاری که از یک کابین دوش دارید، نقش مهمی در انتخاب آن دارد. کابین دوش ها در انواع متنوعی طراحی و تولید شده اند.کابینت دوش، دوردوشی با زیردوشی، دوردوشی بدون زیردوشی و جکوزی از جمله مواردی هستند که شما می توانید بر حسب نیاز و علاقه هر یک از آنها را انتخاب کنید. همچنین شما امکان خریداری یک کابین دوش با امکانات متنوع را دارید. یعنی می توانید از یک کابین با ترکیبی از سیستم های متنوع استفاده کنید. به عنوان مثال کابین دوش همراه با ماساژور و یا کابین دوش همراه با جکوزی می تواند زمان دوش گرفتن تان را به فرصتی رویایی تبدیل کند!

توضیحات و نکات مهم

کارشناسان تاکید می کنند توجه داشته باشید اگر فضای حمام تان کوچک است حتما از درب های کشویی یا تاشو برای کابین دوش استفاده کنید.

به دلیل قرار گیری کابین در محل مرطوب امکان از بین رفتگی قطعات آن وجود دارد. در نتیجه بهتر است از برندهای مطرح با ضمانت نامه معتبر، در این زمینه استفاده کنید تا با خرابی زود هنگام مواجه نشوید.

دقت کنید از شرکتی خریداری کنید که حتما ضمانت نامه و خدمات پس از فروش مناسب ارائه دهد.

بهتر است وظیفه نصب کابین دوش را به شرکت فروشنده واگذار کنید تا خدمات خود را بدون هیچ مشکلی تضمین کند.

بعد از تحویل و بعد از نصب کابین، آن را با دقت بررسی کنید تا از سلامت کالا و نصب صحیح آن مطمئن شوید.

اگر قصد دارید به حمام تان زیبایی ویژه ببخشید و همچنین از دید مستقیم کابین جلوگیری کنید، می توانید از شیشه های مشجر با طرح های خاص برای پانل و درب کابین استفاده کنید.

توجه داشته باشید ضخامت شیشه به کار رفته در پنل و در کابین دوش بر روی قیمت آن تاثیری ندارد.

استاندارد دوردوشی شیشه با ضخامت ۶ میلی متر بوده و مابقی مخصوص حمام نیست.

3 پاسخ
  1. ابراهیم
    ابراهیم می گوید

    یسیار سایت خوبی دارید از مقالات شما خیلی استفاده کردم، امیدوارم در این مسیر موفقیتهای بیشتری کسب کنید.

    پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *