بررسی انواع پروفیل upvc

انواع پروفیل  upvc

پروفیل upvc مخصوص درب و پنجره های دو و سه جداره با توجه به نیازهای مختلفی که مشتریان دارند با این مقاله دکوخانه همراه ما باشید. در انواع مختلفی میباشد که دانستن این انواع مختلف می تواند شما را در انتخاب پروفیل جهت درب و پنجره دو جداره راهنمایی کند.

انواع پروفیل upvc به شرح ذیل می باشد:

  1. پروفیل لولایی: مخصوص پنجره هایی که بصورت لولایی باز و بسته می شوند. در این نوع پروفیل شما قابلیت استفاده از بازشوهای تک حالته و دو حالته را دارا می باشید.
  2. پروفیل کشویی: مخصوص پنجره هایی که بصورت کشویی باز و بسته می شوند. در این نوع پروفیل شما قابلیت استفاده از دو نوع تک ریل و دو ریل (دو بازشو همزمان) را دارا میباشید.
  3. پروفیل سری ۷۰: این نوع پروفیل دارای ضخامت بیشتری در سطح مقطع می باشد و مورد استفاده آن در پنجره هایی با ابعاد بسیار بزرگ و پنجره سه جداره می باشد.

تمامی انواعی که در بالا معرفی شد با برندهای مختلفی در بازار موجود است. هنگام خرید به معتبر بودن برند و گارانتی آن دقت فرمایید.

 

مقایسه انواع پروفیل  upvc

با توجه به نیاز های مختلفی که هر شخصی که خواهان استفاده از پنجره دو جداره یو پی وی سی است تقاضا دارد، پروفیل های یو پی وی سی در انواع مختلفی ارایه می گردد. مقایسه این انواع مختف از پروفیل ها به شما این کمک را می کند که با توجه به نیاز خود، پروفیل مدنظرتان را انتخاب و سفارش دهید. با توجه به انواع مختلف پروفیل ها و قیمت های متفاوت و کاربردهای متفاوت در شرایط آب و هوایی مختلف پروفیل مناسب با پنجره مورد نظر ساختمان خود را پیدا کرده و سفارش ساخت آن را بدهید.

قیمت پروفیل upvc

مهم ترین عامل در پنجره های یو پی وی سی پروفیل مصرف شده در آن میباشد. برای دانستن قیمت پروفیل upvc ابتدا بایستی به برند کارخانه تولید کننده و میزان معتبر بودن آن دقت کرد. برای این موضوع میتوانید به برگه مشخصات فنی معتبری که بایستی برای آن صادر شده باشد دقت کنید. مدت زمان و میزان گارانتی شرکت تولید کننده پروفیل با توجه به مرغوبیت مواد مصرفی آن تعیین گردیده است پس در قیمت پروفیل تاثیر می گذارد. پس از آن بایستی به مواد تشکیل دهنده پروفیل upvcدقت کنید. دانستن کیفیت مواد تشکیل دهنده پروفیل را میتوانید با رجوع به سایت معتبر شرکت تولید کننده پروفیل و یا برگه مشخصات فنی آن متوجه گردید. موارد ذکر شده در بالا به علاوه اینکه پروفیل مصرفی داخلی یا خارجی میباشد در قیمت پروفیل تاثیرگذار می باشد.

پروفیل های خارجی با توجه به اینکه هزینه گمرک نیز بر آن اضافه گردیده بر آیتم های دیگر قیمت گذاری بر پروفیل تاثیر گذاشته است.

همچنین بخوانید:

دکوراسیون منزل

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی اداری

دکوراسیون کافی شاپ

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *