پنجره دو جداره کشویی

پنجره دو جداره کشویی یو پی وی سی

پنجره دو جداره کشویی از مزایای زیادی برخوردار است.  فضای کمتری را اشغال می کند و همچنین درب و پنجره کشویی گرمای کمتری را جذب می کند و می تواند مانع ورود اشعات خورشیدی به داخل خانه شود. این نوع پنجره دو جداره بیشتر در فضاهای کوچک استفاده می شود زیرا فضای کمتری را اشغال می کند از جمله در اتاق خواب ها، تراس و یا آشپزخانه و … بیشتر استفاده می شود.

همچنین در این پنجره ها از دو پنل که شیشه دو جداره داخل آن نصب شده است تشکیل می شود. معمولا از کشویی به عنوان یک درب و یا پنجره شیشه ای دو تکه یاد می شود که یک تکه آن به حرکت در می آید. پنجره کشویی را می توان هم در ساختمان های تجاری و یا مسکونی مورد استفاده قرارداد.

قیمت پنجره دو جداره کشویی

قیمت پنجره های دو جداره کشویی معمولا از نمونه های دیگر کمی بالاتر می باشد زیرا آنها دو قسمت اصلی دارد یکی مصالح کاربردی که شامل یراق غلتکی ودیگری پروفیل ریلی می باشد و دومین قسمت آن هم بستگی به مقدار هزینه برای تهیه مواد مصرفی و مدت زمان ساخت آن می باشد.

قیمت پنجره دو جداره کشویی بستگی به ابعاد آن دارد که با ابعاد دقیق می توان در برنامه مخصوص کامپیوتری این کار قیمت دقیق تر آن را محاسبه کرد و به مشتری ارائه داد. امروزه بیشتر به دلیل اینکه فضای کمتری را در منزل یا محل کار خود اشغال کند از پنجره های دو جداره کشویی استفاده می کنند که در طراحی بسیار بی نظیر است.

پنجره دو جداره کشویی ترمال بریک

پنجره دو جداره کشویی ترمال بریک به دلیل دارا بودن شکل مسطح بودنش بسیار زیبا و قابلیت استفاده از شیشه دو جداره یا چند جداره را دارا است.

همچنین در رنگ آمیزی تنوع بالایی دارد. این نوع پنجره به دلیل تنوع زیاد در فرم، رنگ و گستردگی استفاده از یراق آلات و تنوع بازشوها مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است و رنگ پروفیل داخلی و خارجی این نوع سیستم می تواند با هم متفاوت باشند. همچنین استفاده از پروفیل های ترمال بریک با اینکه قیمت آن بالاتر از پروفیل های دیگر است ولی به صرفه تر می باشد و در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

پنجره دو جداره کشویی یو پی وی سی

در پنجره دو جداره کشویی یو پی وی سی معمولا سیستم بازشوی آنها به صورت ریلی می باشند یعنی هر دو جهت چپ و راست  به صورت ریلی باز و بسته می شوند، یکی از دلایلی که نظر مشتری را بیشتر به خود جلب می کند بازشوی ریلی این پنجره ها است زیرا فضای داخلی را به هیچ وجه اشغال نمی کند و هیچگونه مزاحمتی برای پرده های نصب شده ندارد.

کتیبه های این پنجره ها یو پی وی سی را می توان در هر طرف از پنجره قرارداد. قابلیت نصب شیشه های دو جداره و یا تک جداره را دارد ولی معمولا امکان نصب شیشه های سه جداره را ندارد زیرا پروفیل یو پی وی سی وزن بالای شیشه را تحمل نمی کند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *