پنجره دو جداره ترمال بریک

پنجره دو جداره ترمال بریک چیست

در بین جداره داخلی و خارجی پروفیل پنجره دو جداره ترمال بریک، لاستیکی به نام پلی آمید وجود دارد که امکان ورود سرما و گرما را بسیار کاهش داده است. پلی آمید در برابر حرارت های خیلی بالا، اشعه و مواد شیمیایی مقاومت بسیاربالایی دارد و باعث طول عمر بالای پنجره میشود.

همچنین در این نوع پنجره دوجداره یک عایق به نام epdm به کار رفته است که ارتباط پروفیل آلومینیوم سطح بیرونی با سطح داخل را قطع کرده است که باعث شده بتوانیم بنا برسلیقه مشتری رنگ داخل پنجره با رنگ پروفیل سطح بیرونی را متفاوت رنگ کنیم. در گذشته جنس پنجره ها بیشتر از آلومینیوم بود و باعث می شد حرارت به راحتی داخل خانه نفوذ کند و خارج شود ولی اکنون به واسطه ترکیب پلی آمید و آلومینیوم در پنجره های دوجداره ترمال بریک این مشکل کاملا برطرف شده است.

قیمت پنجره دو جداره ترمال بریک

امروزه برای صرفه جویی در هزینه مشتریان صحبت از پروفیل های ارزان و قدیمی میکنند ولی به علت معایب زیاد دیگر از مواد قدیمی و پروفیل ارزان استفاده نمیشود و از سری سبک آلومینیوم بیشتر استفاده میشود که قیمت آن کمتر است. اصولا پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک قیمتی بالا تر از آلومینیومی معمولی دارد، زیرا مواد اولیه ترمال بسیار مناسب و با کیفیت تر است همین امر موجب پرطرفدار شدن این نوع پنجره شده است و همچنین این پنجره دو جداره دارای یک لایه پلاستیکی به نام پلی آمید وجود دارد که این لایه پلاستیکی مانع ورود سر و صدا و آلودگی به داخل ساختمان می شود و همینطور عایق سرما و گرما می باشد.

درب و پنجره دو جداره ترمال بریک

سیستمی که در درب و پنجره دو جداره ترمال بریک استفاده می شود مزایای بسیار زیادی را دارا است. یکی از این مزایا که مهمترین است انتقال گرمایی آن است که ایراد انتقال گرما را کاملا از بین می برد. از مزایای پنجره ترمال بریک می توان مقاومت و ثبات رنگ در برابر شرایط آب و هوایی را نام برد که در طول زمان هیچگونه تغییری در پنجره ایجاد نمی شود.

ترمال بریک در لغت فارسی به معنای شکست حرارتی می باشد یعنی مانع انتقال حرارت می شود و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. همینطور از تنوع رنگی بالایی برخوردار است و از ظرافت و زیبایی خاص خود برخوردار می باشد. کاملا سبک و قابل حمل می باشد و نصب آن به سرعت و آسان از طریق پیچ و فوم پلاستیکی صورت میگیرد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *