یراق پنجره یو پی وی سی

انواع یراق پنجره یو پی وی سی

یراق پنجره یو پی وی سی استفاده شده در درب و پنجره ها با توجه به نیاز های مشتری به پنج نوع مختلف تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. در اینجا اطلاعاتی از نحوه عملکرد این یراق آلات آورده شده تا شما با توجه به سلیقه و نیاز خود هنگام سفارش پنجره دو جداره یو پی وی سی از آن استفاده بنمایید.

۱-  تک حالته (Turn)

دراین نوع از یراق بازشوی پنجره حول محور نود درجه باز و بسته می شود. در این نوع هنگامی که شما پنجره را می بندید اسپانیولت های بکار رفته در بازشو از سه نقطه در هم قفل شده و با فشاری که بر روی لاستیک های درزبندی وارد میکنند باعث درزبندی قوی میشوند.

۲- کلنگی یا یراق سرویسی پنجره (Tilt)

برای اندازه های کوچکی از پنجره که معمولا در سرویس بهداشتی و حمام است از این نوع یراق مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع یراق فقط از زاویه بالا به میزان ۳۰ درجه باز می شود و کور شدن نقطه دید از روبرو از مزایای این سیستم است.

۳- دو حالته(Tilt & Turn)

در این نوع یراق بازشوی پنجره بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی باز می شود. حالت اول که مانند یراق تک حالته عمل میکند و زمانیکه شما دستگیره را نود درجه دیگر می چرخانید از قسمت بالایی بازشو ۳۰ درجه همچون پنجره قطار باز می شود. حالت دوم بازشو برای عدم درگیری با پرده ها و در عین حال گردش هوا و ثابت ماندن در حالت باز در حالت دوم حتی در هنگام وزش باد و طوفان از مزایای این سیستم است.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *