پنجره دو جداره ضد سرقت

پنجره دو جداره ضد سرقت با تکنولوژی جدید

در پنجره دو جداره ضد سرقت یو پی وی سی چهار بخش اصلی و مهم وجود دارد که شامل موارد زیر می باشد:

  1. پروفیل یو پی وی سی

پروفیل پنجره دو جداره یو پی وی سی هرچه با کیفیت تر و استاندارد باشد از سیستم ایمنی بهتری برخوردارمی باشد زیرا پروفیل یو پی وی سی به عنوان نگهدارنده کلیه اجزاء یک پنجره می باشد در اصل بخش اصلی یک پنجره دو جداره را پروفیل آن تشکیل می دهد.

  1. نوع دستگیره

نوع دستگیره هم نقش به سزایی در امنیت یک پنجره را دارا است زیرا باید دستگیره ها به صورت کلید خور باشند که فقط مالکین امکان باز و بسته کردن آن را داشته باشند.

  1. یراق آلات

یراق آلات با سیستم ضد سرقت هم طوری طراحی شده است که دزدان با هیچ گونه وسیله ای قادر به خم کردن و یا بازکردن آن پنجره نمی باشند زیرا در یراق آلات ضد سرقت نوعی پین های قارچی شکل وجود دارد که پس از بسته شدن و چرخاندن دستگیره در پلیت های ضد سرقت درگیر شده و امکان بازکردن به دست سارقان آن به آسانی نمی باشد.

  1. شیشه دو جداره

همچنین شیشه های دو جداره ضد سرقت و یا شیشه سکوریت هم به گونه ای طراحی شده است که هم ضد گلوله و ضد ضربه می باشند. یعنی دزدان و یا سارقان با هیچگونه وسیله ای قادر به شکستن آن نمی باشند که به راحتی بخواهند وارد خانه یا محل کار شما شوند. هرچه ضخامت شیشه بیشتر باشد مقاوت آن هم بالاتر می رود.

اهمیت پنجره دو جداره ضد سرقت

یکی دیگر از مشکلات مردم داشتن زندگی آرام و کاملا امن است. پنجره دو جداره و درب های ساختمانی از مهمترین نقاط یک ساختمان می باشند که محل دسترسی آسان برای سارقان و دزدان می باشد. درب و پنجره اگر به خوبی ایمن نشده باشد بهترین و تنها مسیر برای ورود به ساختمان می باشد. امروزه تمامی ساختمان ها با رعایت اصول ایمنی و استفاده از درب و پنجره دو جداره ضد سرقت و نیز حفاظ برای پنجره دو جداره سعی در رفع این مشکلات کرده و آسایش و امنیت را برای خود و خانواده خود فراهم آورده اند.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *