پنجره دو جداره آلومینیومی

پنجره دو جداره آلومینیومی چیست ؟

پنجره دو جداره آلومینیومی از مزایایی برخوردار می باشد که یکی از این مزایای استفاده از آن مقاومت بالای آن در برابر شرایط جوی آب و هوایی می باشد و وزن آن بسیار سبک است. اگر از متریال نامناسب در ساخت آن استفاده شود، از سطح زیرین پنجره مشخص می شود زیرا با فولاد و مواد دیگری پر نمی شود و این مواد ارزان و نا مناسب انتقال دهنده انرژی می باشند. پنجره دو جداره ساخته شده از جنس آلومینیوم در هر ابعادی قابل ساخت می باشد ولی باید به سایز بسیار ریز و همچنین بسیار بزرگ آن دقت کرد. و همین طور آلومینیوم دارای خمیدگی و شکل پذیری می باشد.

قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی

قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی برحسب متر مربع محاسبه می گردد. ولی برای محاسبه دقیق تر باید اندازه دقیق طول و عرض پنجره دو جداره آلومینیومی را داشته باشیم همچنین اگر نمای ساختمان شما هنوز در حال ساخت و ساز می باشد از ابعاد پنجره خود ۱۰ سانتی متر باید کم کنید تا اندازه آن برای محاسبه به دست آید. اجزای تاثیر پذیردر قیمت پنجره آلومینیومی شامل کیفیت متریال در پروفیل مصرفی ، نوع طرح و حالات بازشوی پنجره، نوع رنگ ، نوع شیشه و … می باشد.

درب و پنجره دو جداره آلومینیومی

درب و پنجره دو جداره از جنس آلومینیوم از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و قابل رنگ پذیری می باشد. مهمترین بخش این نوع پنجره دو جداره یراق آلات مصرفی آن می باشد. زیرا اگر در درب و پنجره های دو جداره آلومینیومی از یراق آلات با مقاومت بالایی استفاده نکنیم گرچه از پروفیل مصرفی درجه یک هم استفاده کنیم ولی باز فایده ای ندارد چرا که استحکام یک پنجره دو جداره بستگی به نوع و کیفیت یراق آلات آن دارد. در انواع تولید درب و پنجره آلومینیومی از ظرافت و زیبایی خاصی استفاده شده است که علاوه بر زیبایی و ظرافت از مقاومت بالایی هم برخوردار است.

پروفیل پنجره دوجداره آلومینیومی

اصولا پروفیل پنجره دو جداره آلومینیومی در مقایسه با پروفیل پنجره دو جداره یو پی وی سی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشد همچنین پروفیل آلومینیومی طوری طراحی شده است که به مرور زمان در برابر تغییرات آب و هوایی شکل و جنس خود را از دست ندهد و همچنین ضد حریق می باشد. قدرت رنگ پذیری در پروفیل پنجره آلومینیومی بسیار بالا می باشد. نوعی رنگ های پودری الکترواستاتیک با تنوع بالایی در اختیار مصرف کنندگان پروفیل آلومینیومی می گذارند که در کوره سخت شده و این امر با عث می شود که ضد ضربه و ریختگی شود.
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *