انواع توری پنجره دو جداره

معرفی انواع توری پنجره دو جداره

توری پنجره دو جداره مخصوص برای پنجره دو جداره یو پی وی سی در چهار نوع مختلف هستند که با توجه به نیاز مشتری مورد استفاده قرار خواهند گرفت. انواع این توری ها که برای پنجره های دو جداره نصب می گردند برایتان توضیح می دهیم تا با آنها و کاربرد هر یک آشنا شده و بتوانید انتخاب توری مناسب برای پنجره دو جداره منزل خود داشته باشید.

  1. توری ثابت: داخل قاب مخصوص توری بصورت ثابت قرار می گیرد. این مدل از توری به جهت اینکه جلوی دسترسی به پشت پنجره را می گیرد خیلی کم مورد استفاده است.
  2. توری لولایی: در این نوع، توری مانند بازشو داخل قاب اصلی قرار گرفته و هنگام نیاز باز یا بسته می شود.
  3. توری رولینگ: این مدل از توری، بصورت رول شده دور غلتک داخل قاب اصلی قرار گرفته است و به همان صورت باز و بسته می شود.
  4. توری پلیسه: به توری آکاردئونی هم معروف است. این مدل که بهترین در انواع توری ها نیز به حساب می آید به صورت لایه های آکاردئونی باز و بسته می شود.

قیمت توری پنجره دو جداره

قیمت توری برای پنجره های دو جداره در همه انواع مختلف مانند تمامی توری های دیگر بصورت متر مربع محاسبه و اعلام خواهد شد. شما حتی می توانید با اندازه گیری عرض و ارتفاع بازشوی پنجره خود و بدست آوردن متر مربع آن قیمت توری پنجره دو جداره که مد نظرتان است را محاسبه نمایید. موردی که بایستی مورد نظرتان باشد این است که اندازه زیر یک متر مربع، بخاطر استفاده کامل از یک رول توری، یک متر مربع محاسبه خواهد شد. به همراه قیمت توری هزینه نصب و حمل نیز اضافه خواهد شد. در صورتی که شما همراه با پنجره های خود توری سفارش دهید هزینه حمل و نصب محاسبه نخواهد گردید. به علت اینکه امکان دارد قیمت ها تغییر کند با شرکت تماس گرفته تا از آخرین قیمت های توری مطلع گردید یا در صورت نیاز کارشناس به محل شما اعزام گردد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *