پنجره دو جداره ویستا بست

پنجره دو جداره ویستا بست چیست ؟

پنجره دو جداره ویستا بست همانند وین تک یکی از بزرگترین و معروف ترین تولید کنندگان پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی می باشد. این پروفیل ها روز به روز بیشتر مورد تائید مشتریان قرار می گیرد زیرا از بهترین فرمولاسیون روز دنیا و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده شده است. بر روی پروفیل های سفید رنگ در و پنجره دو جداره نوعی بر چسب زده می شود که نام پروفیل و مشخصاتش بر روی آن درج شده است. ویستا بست یکی از برندهای پروفیل یو پی وی سی می باشد که قابل شستشو می باشد، از تنوع رنگی برخوردار است. ضد حریق و ضد ضربه می باشد وطوری طراحی و ساخته شده است که در برابر تغییرات آب و هوایی از بین نرود و رنگ آن ثابت است.

درب و پنجره دو جداره ویستا بست

می توان گفت در ساختمان ها اولین چیزی که به چشم می خورد درب ورودی و پنجره های یک ساختمان است که باید بسیار زیبا و شکیل باشد. پنجره دو جداره ویستا بست از تنوع رنگی و طرحی مختلفی برخوردار است و این امر باعث جذب مشتری بیشترشده است. همچنین ویستا بست یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین برندهای تولید پروفیل خام است زیرا از مواد اولیه با کیفیت و ماشین آلات پیشرفته ای استفاده می کند و طراحی آن به روز می باشد مواد اولیه این پروفیل ها طوری ساخته شده که تغییر رنگ نمی دهند و ضد ضربه می باشند و در برابر نور آفتاب دچار خمیدگی نمی شود. پنجره دو جداره یو پی وی سی ویستا بست یکی از پرفروشترین پنجره های دو جداره یو پی وی سی در ایران وکل جهان می باشد.

قیمت پنجره دو جداره ویستا بست

قیمت پنجره با پروفیل ویستا بست بر طبق دانستن طول و عرض و تعداد پنجره ها و با نرم افزار کامپیوتری محاسبه می شود.همچنین هرچه پروفیل مصرفی قیمتش بالاتر باشد قیمت محصول نهایی نیز بالاتر می رود زیرا پروفیل مصرفی تاثیر زیادی در قیمت دارد. قیمت برای هر پروژه پنجره دو جداره بر طبق متریالی است که در ساخت آن استفاده می شود هر چه متریال مصرفی بهتر و با کیفیت تر باشد قیمت نهایی نیز بالاتر می رود زیرا در پنجره دو جداره متریال مناسب بسیار حائز اهمیت می باشد که  یکی از این متریال مناسب استفاده از پروفیل ویستا بست در پنجره دو جداره می باشد. زیرا مناسب با سلیقه مشتری است. پنجره های دو جداره ویستا بست از طرفداران زیادی برخوردار است.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *