دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی

مدل دکوراسیون پذیرایی ایرانی

یکی کردن فضا در دکوراسیون ایرانی می خواهید اثاثیه و اکسسوری های اتاق را با پایه و رنگ های شاخص فرض تطابق دهید. این راهبرد یکی کردن اتاق در فضاهای معاصر ، کلاسیک و گلچین کارمی کند، که در فضاهای گلچین ، تطابق رنگ های فرش مرکزی با رنگ های المان های دکور مجزا به وصل کردن اتاق به همدیگر کمک میکند.

برای گرفتن لبه ی فضای معاصر پرشده با خطوط سخت همچون خطوط یافت شده در خانه های به سبک هنر پیشه های قدیمی یا مدرن با فرش غنی از الگو پیش روید. کل خانه را با فرش های دارای الگو یا رنگی مشابه یکپارچه کنید، یا به هر اتاقی با فرش های سایه روشن درکل خانه رنگ بدهید. نکات جفت سازی فرش در دکوراسیون داخلی پذیرایی ایرانی قوانین سفت و سختی در این باره وجود ندارند وقتی از فرش ایرانی زیر میز غذاخوری استفاده می کنید.

طراحی دکوراسیون پذیرایی منزل

برای معماران ، دکوراسیون پذیرایی شدیدا تحت تاثیر نیازهای مشتریان و عواملی مانند بودجه و مکان قرار دارد و افرادی که قرار است تا در خانه زندگی کنند تعیین کننده اندازه خاص ، طرحبندی ، رنگ مواد اولیه و غیره هستند. این موضوع برای طراح یا کارفرما متفاوت نیست اما همانطور که عنوان قواعد ساخت خانه و یا دکوراسیون پذیرایی ۲۰۱۶ ، ۲۰۱۷ ، ۲۰۱۸ نشان می‌دهد ، بدون توجه به نوع پروژه یا مشتری ، باید به چند اصل کلیدی توجه نماید.

 

 

این اصول که به ۸ قانون طراحی تقسیم می‌شوند ، ملاحظاتی باتصویر بزرگ مانند گردش هوا و همچنین چالش های زیر بنایی مانند انبار را مورد توجه قرار می‌دهند. می توان بیان کرد که در دکوراسیون داخلی پذیرایی منزل این قوانین به سطحی از سادگی و درک جنبه های زندگی می پردازد که از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

 

دکوراسیون پذیرایی کوچک ایرانی

مبلمان با کاربری چند گانه در دکوراسیون داخلی منزل کوچک و دکوراسیون داخلی پذیرایی کوچک هنگام مواجهه با فضای کوچک ، هر سانتیمتر نیز ارزشمند است. با خرید وسایل مناسب یا مبلمان که وظایف دوگانه ای را انجام می دهند ، از فضای اطراف مبلمان بخوبی استفاده کنید. اتاق خواب جای مناسبی برای مبلمان چند منظوره است. تختی را در نظر بگیرید که هنگام دیدن تلوزیون نقش کاناپه را داشته باشد.

چهار پایه ای داشته باشید که بتوان برای نگهداری وسایل از آن استفاده کرد، دکوراسیون پذیرایی که برای سرگرم کردن مهمانان بتواند قابل استفاده باشد. هر مدل مبلمان چند منظوره را که انتخاب کنید، مطمئن باشید که لوازمی با اندازه مناسب فضای شما باشند. مدل های جاگیر باعث کوچک تر شدن فضا می شوند. نگران کاناپه های بزرگ نباشید ، بسیاری از شرکت ها هستند که در ساخت مبلمان برای آپارتمانهای بسیار کوچک تبحر دارند.

 

دکوراسیون پذیرایی شیک

آیا لازم است برای دکوراسیون پذیرایی شیک اسراف کنیم ؟ کاناپه ، میز ناهارخوری و صندلی ، سفره ، نورپردازی ، قاب ، تخت و قالیچه ارزش هزینه کردن زیاد را دارند. هزینه کرد غالب خود را بروی اقلام بزرگتر مبلمان مثل کاناپه قرار دهید که بیشترین تاثیرگذاری را بر دکور خانه خواهند داشت.

اگر کمی بیشتر هزینه کنید ، مطمئن خواهید شد که مقدار کافی در خانه از اقلام مناسب وجود دارد و احساس لوکس بودن خواهید کرد ، اما شاید تضمین این مسئله زمان ببرد. امروزه فروشندگان انتخاب های زیادی را پیش روی مشتریان قرار می دهند. اگر بخش هایی از مبلمان را از فروشگاه های آنلاین یا مستقل می خرید ، انتظار دهه ها خرید ، از میان انواع سبک ، رنگ و ساخت و وسایل را دارید. یعنی می توانید مبلمان تان را پر از رنگ و زندگی کنید.

 

دکوراسیون پذیرایی و هال

نمایش مجموعه ها (کلکسیون ها) در دکوراسیون پذیرایی و هال استفاده از داشته های قبلی بعضا یک شیوه ی ذخیره ی پول است. لذا می توانید دکور داخلی تان را با نمایش اشیایی که درطی سالیان جمع آوری کرده اید، دلچسب تر کنید. این مجموعه می تواند هرچیزی ازجمله مهرها تا سکه ها و کتاب های قدیمی باشد. گنجاندن اشیای شخصی در دکور یک اتاق شیوه ی خوبی است. در دکوراسیون داخلی هال و پذیرایی استفاده از آینه انتخاب مناسبی است.

از کوچک بودن خانه ناراحت نباشید. با کمک آینه می توانید محیط گرمتر و صمیمانه تری را خلق کنید که فضا را بزرگتر نشان دهد. آینه ها راه حل های تزئینی ارزان هستند و چندکاربردی بودن آینه ها امکان استفاده شدن در هر اتاق خانه و تقریبا در هر فضایی را میسر می کند. در دکوراسیون پذیرایی و حال ایرانی گالری تصاویر خانوادگی را در نظربگیرید.

 

دکوراسیون پذیرایی

 

دکوراسیون پذیرایی عروس

دکوراسیون پذیرایی عروس به فضاهای استفاده نشده در دکوراسیون داخلی فکر کنید. پس از زندگی در فضای کوچک در مدت زمان مشخص ، میتوانید در نحوه و یا چگونگی استفاده از فضاهای آن فضا حرفه ای و فکر شده عمل کنید. می دانید که ظروف اضافی را داخل گاز نگهداری کنید، شمع های اضافی را در کشوهای آشپزخانه قرار دهید و پارچه های تمیز را در باکس های زیر تخت قرار میدهید. اما این احتمال را در نظر گرفته اید که ممکن است از فضای شما در کارآمدترین راه ممکن استفاده کرده باشید؟ در دکوراسیون پذیرایی و حال کوچک خودتان را برای بررسی دقیق و شناسایی فضاهای مرده یا فضاهایی که میتوانند چند منظوره باشند ، به چالش بکشید. در مورد گوشه های استفاده نشده و دیواره های خالی فکر کنید. سپس تلاش کنید تا راه هایی برای استفاده از این فضاها برای رسیدن به منفعت لازم بهره بگیرید.

 

دکوراسیون پذیرایی مدرن

خانه لوکس همیشه دارای چند بخش متفاوت است. کتاب و شمع که بصورت تزئین روی میز قهوه خوری هستند ، قالیچه ای که قسمت های چوبی کف فضا را می پوشاند ، پرده ای از سقف تا کف در چارچوب پنجره ، ملافه یا پتوی مخصوص بروی کاناپه و تختخواب قرار گرفته است. در دکوراسیون پذیرایی نورپردازی بسیار مهم و تاثیر گذار خواهد بود. اگر کمی بیشتر هزینه نورپردازی کنید ، می توانید مطمئن شوید که طراحی شما به اندازه کافی متنوع خواهد بود و با تغییرات دکور آینده خانه سازگاری ایجاد خواهد کرد. برای هرکسی که طراحی داخلی دوست دارد ، جذاب ترین فضا آنجایی است که الهام گرفته از احساسات باشند. هیچ حسی بهتر از این نبوده که در رویدادی برای فضای داخلی و برند دکور خانه ، مشغول به کارشویم.

 

دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری

با یک پالت رنگ خنثی دکوراسیون پذیرایی با کاغذ دیواری را شروع کنید. بعضی معتقدند که رنگ های خنثی ها بسرعت یکنواخت می شوند ، اگرچه بسیاری از طراحان داخلی مشخصا داخلی ها را با پلت سیاه و سفید و هر چیزی فی مابین بخاطر دوام طولانی شروع می کند. به این دلیل که در دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی این رنگ ها از مد نمی افتند. کلید حفظ جذابیت اشیا ؟ اضافه کردن رنگ ها در محل هایی که جابجایی آسان است. شما می توانید به تنوع رنگی توسط کتاب های میز پیشدستی ، چیدمان های گلدار یا اکسسوری های کوچک دست یابید. و حتی اگر رنگی را اضافه نمی کنید ، تکه های بافتی پویایی نمای سالن را حفظ می کنند. تصورکنید چرم ترکیبی با اشیای کاملا پارچه ای و بافته شده مثل خز مصنوعی. برای من مخمل و موهر مهم است. آبی فشار خون را پایین می‌آورد.

 

دکوراسیون پذیرایی ساده

در دکوراسیون پذیرایی ساده باید فکر شده عمل کرد. در دکوراسیون پذیرایی برای خانه های معمولی رنگ کردن و نقاشی روی دیوار تنها راهی نیست که در خلق دکور منحصربفرد برای خانه تان نقش داشته باشد. ممکن است در روش های مختلف مهارت داشته باشید. مثلا میتوانید با گرفتن یک تکه کاغذ دیواری و قاب کردن آن ، یک ویترین جالب توجه برای اتاق ناهارخوری ، اداره و غیره خلق کنید. در دکوراسیون داخلی همراه طبیعت باشید. اگر میخواهید تازگی را به خانه تان اضافه کنید و بخشی از طبیعت را به داخل خانه تان بیاورید ، میتوانید راه حل های طبیعی تری را انتخاب کنید. مثلا چوب را بازیافت کنید و تکه های ساده اما فریبنده برای کفش کن (اتاقچه کفش ها) یا تالار ورودی بسازید. برای تخت خود سر سفارش دهید. همه ی اتاق خواب ها فضای لازم برای تخته سر ندارند.

 

دکوراسیون داخلی پذیرایی مستطیل شکل

هر کسی نمی تواند از عهده پرداخت دستمزد یک خانه با طراحی معماری بر می آید اما همه آرزو دارند تا در خانه خوبی زندگی کنند. در ادامه ، به واقعیاتی کلیدی از قوانین خانه مورد علاقه اشاره می شود. قانون شماره ۶ مورد توجه قرار دادن همه چیز ، جلوه اندک فضای ذخیره ‌سازی مناسب در دکوراسیون پذیرایی مستطیل شکل ، وجود خود را نشان نمیدهد. پارتیشن بندی با چوب بلسان بنفش از سقف تا کف می تواند اتاق پذیرایی را از ورودی جدا کند و فضای زیادی در پشت دربهای سرخ خود ایجاد می کند حتی در دکوراسیون پذیرایی ال شکل از ضرورت اقتصادی بهره برداری کنید. طراحی داخلی و دکوراسیون زیبا هزینه زیادی ندارد و می تواند کاری را انجام دهد که مواد اولیه گران قیمت انجام میدهند. یک پنجره منحصر به فرد در ترکیب با کاشی های براق در پیرامون آن میتواند ظرافت زیادی ایجاد نماید.

 

دکوراسیون داخلی پذیرایی با مبل سلطنتی

خانه لوکس همیشه چند لایه دارد کتاب و شمع که بصورت تزئین روی میز قهوه خوری هستند ، قالیچه ای که قسمت های چوبی سفت را پوشش میدهند، پرده ای از سقف تا کف در چارچوب پنجره ، ملافه یا پتوی مخصوص بروی کاناپه و تختخواب ، قالب تاج ازدواج که بروی دیوار و سقف قرار گرفته جزئیات باعث می شوند تا خانه شخصی و کامل باشد. به لایه ها و جزئیاتی که تفاوت های بزرگی رقم می زنند توجه کنید.

نکته تغییر ظروف فلزی در خانه سریع ، ارزان و بروز می باشد. خواه مات و یا براق در دکوراسیون گوشه پذیرایی برای خلق نگاهی گران قیمت و ارزشمند فکر کنید. نورپردازی در دکوراسیون پذیرایی سلطنتی نورپردازی تفاوت های عظیمی در اتاق ایجاد میکند. حتی یک فلش نوری بروی سقف یا چراغ ساده ، معمولا اولین اقلام برای دکور خانه هستند که چشم افراد را جذب میکنند.

 

شاید به این مقالات علاقمند باشید

طراحی داخلی آرایشگاه جوت هندی در دکوراسیون
تغییر دکوراسیون با همان وسایلی که دارید! دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون اتاق کودک  تامین پارکینگ ساختمان

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *