نحوه کار پنجره با سیستم ترمال بریک


سیستم ترمال بریک چیست؟

برای آشنایی بهتر با سیستم ترمال بریک باید از گذشته آن اطلاع داشته باشیم. آلومینیوم یکی از محصولات مورد استفاده در صنعت پنجره سازی می باشد. پس از چوب و آهن در واقع آلومینیوم نسل سوم تولید پنجره را تشکیل می دهد. پنجره های آلومینیومی کشویی را که امروزه به نام آلومینیوم سنتی شناخته میشود را هنوز بر روی بسیاری از ساختمان ها میتوان مشاهده نمود. ترمال بریک در واقع نسل جدید پروفیل آلومینیومی می باشد و سیستم آن با توجه به تغییرات گسترده ای که در فرمولاسیون مواد مصرفی و تولید آن شکل گرفته باعث شده است که نسبت به نوع قدیمی آن کیفیت، درزبندی و مقاومت بسیار بالاتری داشته باشد.

همچنین بر خلاف انواع دیگر پنجره در پنجره دو جداره ترمال بریک که در واقع پنجره دو جداره آلومینیومی با سیستم ترمال بریک است، تنوع رنگ نیز وجود دارد. سیستم آلومینیوم ترمال بریک در سیستم پنجره سازی امروزه جزو جدیدترین نسل از این صنعت در دنیا شناخته می شود.

 

فروش پنجره با سیستم ترمال بریک

فروش پنجره دوجداره با سیستم ترمال بریک براساس سه متریال استفاده شده در پروژه محاسبه خواهد شد.

پروفیل مصرفی ترمال بریک: قیمت پروفیل مصرفی براساس میزان وزن آن و همچنین نوع و رنگ استفاده شده برای تولید پنجره دو جداره مشخص میگردد.
یراق آلات مصرفی: قیمت یراق آلات مصرفی که شامل لولاها دستگیره و اسپانیولت میباشد، براساس تعدادی که در پنجره ها و درب های تولید شده مصرف گردیده است، محاسبه خواهد شد.
شیشه مصرفی: قیمت شیشه مصرفی براساس مترمربع مصرف شده در پروژه و همچنین قطر شیشه ها و نوع آن که شامل ساده و مشجر و رفلکس و رنگی میباشد محاسبه میگردد.

در انتها نیز هزینه نصب پنجره ها به موترد ذکر شده بالا اضافه شده و مبلغ نهایی پروژه مشخص خواهد شد.

قیمت سیستم ترمال بریک

قیمت پنجره هایی که با سیستم ترمال بریک تولید شده اند براساس سه عامل تولید شده در درب و پنجره ها یعنی پروفیل مصرفی آلومینیوم، یراق آلات و شیشه محاسبه میگردد. پروفیل آلومینیوم مصرفی در پروژه براساس وزن و با توجه به نوع و رنگ استفاده شده قیمت گذاری خواهد شد. پروفیل ها با توجه به اینکه نوع جنس و انواع مختلفی دارند و از کشورهای مختلفی مانند ایران، ترکیه و آلمان در بازار موجود هستند، همچنین نوع رنگ مصرفی در آنها موجب این میگردد که قیمت های متنوعی داشته باشند. به هزینه پروفیل مصرفی دو عامل دیگر یعنی قیمت یراق مصرف شده در تولید پنجره ها بر اساس تعداد و همچنین میزان متر مربع شیشه مصرفی در آن ها که با توجه به نوع مورد نظر مشتری خواهد بود اضافه میگردد. در انتها هزینه نصب پنجره ها نیز به فاکتور افزوده شده و قیمت نهایی را مشخص خواهد کرد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *