طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای داخلی ساختمان

در طراحی نمای داخلی ساختمان همیشه باید مولفه های اقتصادی در نظر گرفته شود. طراحی داخلی و دکوراسیون زیبا به طور مثال در طراحی نما خانه دوبلکس با مصالح متوسط ولی فکر شده هزینه زیادی ندارد و می تواند کاری را انجام دهد که مواد اولیه گران قیمت انجام میدهند.

یک پنجره منحصر به فرد در ترکیب با کاشی های براق در پیرامون آن می تواند  و یا حتی طراحی نما کامپوزیت ظرافت زیادی ایجاد نماید و موجب انعکاس نور روز در فضای اتاق  و یا نمای خارجی گردد.تغییرات جزئی حائز اهمیت هستند.

بازسازی گسترده‌ این خانه مربوط به اواسط قرن شامل افزودت تخته‌های چوب ماهون به گچ و سیمان سطح خارجی می باشد. در نتیجه یک تضاد عمیق و بافت گرم و جذاب در طراحی به وجود می‌آید که ظاهر اولیه آن خشن است.

شرکت طراحی نما ساختمان مسکونی

برای معماران، به عنوان شرکت طراحی نما ساختمان مسکونی طراحی نمای ساختمان مسکونی یا مجتمع مسکونی شدیداً تحت تاثیر نیازهای مشتریان و عواملی مانند بودجه و موقعیت جغرافیایی قرار دارد و افرادی که قرار است تا در خانه زندگی کنند تعیین کننده اندازه خاص، طرحبندی، رنگ مواد اولیه و غیره هستند.

این موضوع برای برک متفاوت نیست اما همانطور که تیتر با عنوان قواعد ساخت خانه نشان می‌دهد، بدون توجه به نوع دکوراسیون داخلی یا مشتری، برک باید به چند اصل کلیدی توجه نماید.

این اصول که به ۸ قانون طراحی تقسیم می‌شوند، ملاحظاتی با تصویر بزرگ مانند گردش هوا و همچنین چالش های زیربنایی مانند انبار را مورد توجه قرار می‌دهند .می توان  بیان کرد که این قوانین به سطحی از سادگی و درک جنبه های زندگی می پردازد که از اهمیت زیادی  برخوردار هستند مانند لحظاتی که نور از پنجره ها به هال ورودی می تابد.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *