کابینت آشپزخانه

جدیدترین رنگ کابینت آشپزخانه

با توجه به دکوراسیون مینیمالیستی آشپزخانه ، پیشنهاد دکوخانه این است که کابینت آشپزخانه خود را تمیز، سبک و ساده نگهدارید.اگر کسی در حال بازسازی باشد، روند دکوراسیون داخلی مینیمالیستی، کابینت های چوب خود رنگ است. سبک درب و رنگ های ساده می تواند اشپزخانه را کمتر شلوغ کند.

کابینت آشپزخانه چند منظوره بهترین گزینه ای است که به آن نیاز دارید یا برای شما مهم است از آن استفاده کنید. کاسه میوه یک راه عالی برای اضافه کردن یک  تاش رنگ کوچک به فضا است در حالی که هنوز مفید  و کاربردی بودن فضا حفظ شده است. بعضی از مواد برای سبک مینیمالیستی عالی است که شامل صفحات چوبی، بتونی یا کوارتز هستند.چگونه دکور آشپزخانه ای مینیمال داشته باشیم.یکی از سخت ترین مراحل رسیدن به یک آشپزخانه مینیمالیسم ، تعیین و تصمیم سازی برای انتخاب ابزارو اکسسوارهای لازم برای دکوراسیون آشپزخانه  است.

قیمت کابینت آشپزخانه سفید

یک پالت رنگی ساده و ارزان قیمت می توانید برای کابینت آشپزخانه سفید خود در نظر بگیرید.آشپزخانه سفید و سیاه یا رنگ سفید یک دست کلاسیک ترین نوع اشپزخانه است، اما شما همچنین می توانید کمی رنگ داشته باشید. فقط به سراغ یک پالت کلی بروید و از رنگ های پررنگ و روشن اجتناب کنید.

جزئیات نجاری مزین می توانند کابینت آشپزخانه قیمت را افزون بر زیبایی ایجاد می کنند به شدت بالا برند.شامل جزئیاتی مانند قالب بندی تاج در بالای کابینت، انگشت پا با قالب، دستگیره درب تزئینی و شاید حتی یک لوستر باشد! فقط به یاد داشته باشید که اگر قرار است جلوه کلاسیک و خوش سلیقه ای  به دکوراسیون آشپزخانه خود بدهید بایست هزینه های بیشتر و گاه تا چند برابری را پذیرا باشید. استفاده از سنگ مرمر و یا سنگهای طبیعی.

 

کابینت آشپزخانه

دکوراسیون کابینت آشپزخانه ایرانی

ابزار ضروری در دکوراسیون کابینت آشپزخانه ایرانی . برای عملکرد مناسب، سینک ظرفشویی، سطح پخت و پز و یخچال هر یک باید با محدوده خاصی از کف و فضای پیشخوان محصور شوند. درب یخچال باید بتوانند به صورت الا کلنگی باز شود و در صورت امکان از فضای کافی برای ایستادن همزمان دو نفر برخوردار باشد.

در دکوراسیون کابینت آشپزخانه درهای کابینت های اطراف یخچال نباید با درب یخچال تداخل داشته باشند و یخچال باید به عنوان محدوده‌ای که غذا وارد آن و از آن خارج می شود، ۵۰ سانتیمتر با پیشخوان فاصله داشته باشد. نکاتی برای طراحی مجدد دکور کابینت آشپزخانه ، شامل موارد مهم در دکوراسیون آشپزخانه .طراحی آشپزخانه بسیار زود و حتی زودتر از تعیین موقعیت اتاق ها در داخل  خانه و یا آپارتمان می بایست انجام می‌شود. اگر بخت با شما یار بود ، شاید بتوانید انتخاب کنید آشپزخانه‌تان در چه جهتی قرار گیرد.

تزیین کابینت آشپزخانه کلاسیک

عناصر یک آشپزخانه کلاسیک بسیاری از ما عاشق پیچیدگی و زیبایی ساده سبک کلاسیک مدرن هستیم. قطعا یک نمایی که اغلب آن را نمی بینید، به فضایی خاص از جمله آشپزخانه لطمه می بخشد. اگر یک نگاه مشابه به کابینت آشپزخانه خود بیاندازید، ولی هنوز نمیتوانید مشخص کنید دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید، ما به عنوان طراح نگاهی به آن می اندازیم.درب های کابینت سفارشی.

به سمت درب های کابینت سفارشی بروید که خیلی پیچیده نیستند. انواع آن ها ایده آل هستند که سبکی شیک با یا بدون جزئیات قابی دارند.اگر کاشی های مترو یا کاشی های مورب باشد، یک حس سنتی را به دکوراسیون اضافه می کند. سعی کنید یک رنگ انتخاب کنید که در آن با هم ترکیب می شود. قطعا چیزی بیش از حد معقول مانند شیشه بین کابینتی انتخاب کنید.کابینت بر اساس رنگ سفید.

 

 

چیدمان کابینت آشپزخانه مدرن

قفسه بندی یا فضای ذخیره سازی در چیدمان کابینت آشپزخانه مدرن .لیوان ها و ظروف باید در کابینت ها یا قفسه ها نزدیک به سینک ظرفشویی نگهداری شوند. قابلمه ها و ماهیتابه هایی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند باید بین سینک ظرفشویی و اجاق گاز کنار هم چیده شوند یا بر روی یک قفسه آویزان شوند.

در چیدمان داخل کابینت آشپزخانه ، کشوهای خود را نزدیک به رخت اویز یا ماشین ظرفشویی قرار دهید اما باید خارج از مثلث کاری باشد به طوری که حضور کسی در آنجا در کار پخت و پز اختلال به وجود نیاورد.آشپزهای حرفه ای که زمان زیادی را در آشپزخانه خود سپری می‌کنند، دسترسی راحت به ظروف خود را به هر چیزی ترجیح می‌دهند (به طور مثال چاقو های کوچک خود را در بالای سینک ظرفشویی نگهداری کنید). قفسه های کابینت های بالای اجاق گاز میتوانند باشند.

ابعاد استاندارد خرید کابینت آشپزخانه

در طول قرن بیستم، آشپزخانه‌ها به عنوان آنچه ما به عنوان مثلث کاری می‌شناسیم یعنی فاصله تعیین شده بین سینک ظرفشویی، یخچال و اجاق گاز شناسایی می شوند. از آنجایی که بیشتر کارهای کابینت آشپزخانه مربوط به مسافت میان این سه وسیله اصلی میباشد، یک طراحی مناسب فاصله میان آن ها را ساده تر می سازد.

اگر فاصله آنها بیش از اندازه کوتاه باشد، فضای کاری محدود می‌گردد و آشپزی در میان آنها بسیار خسته کننده میگردد. قاعده کلی این است که سه پایه این مسئله باید بین ۳۶۵ تا ۸۰۰ سانتیمتر باشد. برای این مثلث کاری سه طرح بندی اصلی وجود دارد که به شکل U، به شکل I و آشپزخانه کشتی می باشد. در آشپزخانه به شکل U، مسیر  از سینک ظرفشویی به یک دیوار، از گاز به دیوار دیگر و از یخچال به دیوار سوم می باشد.

نرم افزار طراحی کابینت آشپزخانه کوچک ایرانی

خانه یک جزیره نیست و بایست با جهان بیرون در ارتباط باشد و بیشترین ارتباطات به وسیله ماشین انجام میشود. جدیدترین طرح های کابینت آشپزخانه یک گاراژ که در مجاورت و نزدیکی کابینت آشپزخانه قرار دارد یا درب پشتی که به روی مسیر ورودی باز می شود می تواند به طور قابل توجهی بار حمل مواد غذایی و زباله را کاهش دهد.

فضای کفش کن میتواند به عنوان دیزاین یا طرح کابینت آشپزخانه کوچک از داخل به خارج خانه، بار ترافیک آشپزخانه را کاهش دهد. این اتاق، سپری در مقابل هوای سرد، فضای ذخیره برای کتها، کلاه ها و چکمه ها و حتی قفسه‌های انباری برای اقلامی است که مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. طرحهای جدید کابینت آشپزخانه در خارج از آشپزخانه فضای بیشتری برای پخت و پز و خوردن فراهم می سازد . چند عدد از نرم افزارهای طراحی کابینت آشپزخانه کوچک ایرانی به شرح زیر می باشد.

انواع مدل کابینت آشپزخانه جدید

به روال معمول ، جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه کوچک ایرانی، سینک ظرفشویی در زیر پنجره قرار می گیرد تا نور کافی برای انجام کارهای روزمره و چشم اندازی به بیرون از منزل وجود داشته باشد.  در نمونه کابینت آشپزخانه  من فکر می کنم که این رسم از دوران پیش ازابداع ماشین ظرفشویی الهام گرفته شده است که در آن شستشوی ظرفها یک کار کسل کننده بود که به وسیله دست انجام میشد.

با جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه کوچک ایرانی ، کار کردن با یک سینک ظرفشویی کنار پنجره نسبت به یک سینک ظرفشویی بدون پنجره جذاب تر است. معمولاً نمونه کابینت آشپزخانه در ابتدا جای سینک ظرفشویی را طراحی می‌کنند و پس از آن بقیه مدل های مثلث کاری را طراحی می کنند. در مدل جدید حداقل طول پیشخوان مورد توجه برای سینک ظرفشویی ۱۰۰ از یک سو و ۶۰ سانت از سمت دیگر می باشد

قیمت انواع کابینت آشپزخانه خارجی

از دیدگاه دکوخانه جایگاه بهینه برای گاز در کنار دیوار بیرونی به جای کابینت آشپزخانه یا کنار پیشخوان میباشد. زمانی که اجاق در کنار دیوار خروجی قرار می‌گیرد، نصب هود  و سیستم تهویه برای خارج کردن چربی ها، دود و گازهای قابل اشتعال، ساده تر می‌گردد. اجاق گاز باید ۵۵ تا ۷۹ سانت بالاتر از سطح زمین قرار بگیرد به طوری که آشپزی با سهولت انجام شود و دسترسی به مشعل های عقبی ساده باشد و سیستم تهویه به صورت اثربخش کار کند.

اگر قصد دارید تا یک ماشین ظرفشویی نصب کنید، آن را نزدیک به سینک قرار دهید. محل دقیق آن بستگی به راست دست یا چپ دست بودن شما و مسیری دارد که ظرف های تمیز را از آن به روی میز می‌برید. همچنین فضای آن را به طوری در نظر بگیرید که یک نفر بتواند ظرفها را در آن قرار دهد و دیگری بتواند ظرفها را از آن بردارد .

جدیدترین کابینت آشپزخانه منزل

اشپزخانه  منزل شما چه بزرگ یا کوچک، با بازسازی و تغییر دکوراسیون همواره موجب سودآوری در فروش بوده اند. امروزه بسیاری از محصولات شگفت انگیز موجود در بازار، این کار را آسان کرده که به دور از حوادث تلقی شود. اگر اماده فروش یا خرید خانه هستید، ابتدا برخی از تغییرات ساده را انجام دهید.

حتی اینها ارزش آن را افزون خواهند کرد. اگر شما فقط برای یک تغییر آماده هستید، همیشه به یاد داشته باشید هزینه کلی را درحدود ۲۵ درصد از ارزش خانه یا آپارتمان باشد. بسیاری از خریداران هزینه  بیشتر از حد معمول برای تغییر دکوراسیون یک کابینت آشپزخانه کهنه انجام می دهند و احتمالا به ملک بعدی نقل مکان می کنند. حتی برخی تغییرات جزئی نیز می تواند کل ظاهر آشپزخانه را تغییردهد. تقریبا ۲۵ درصد از ارزش یک آپارتمان در دنیا به جدیددترین کابینت آشپزخانه منزل بستگی دارد

دستگیره کابینت آشپزخانه

برای آموزش ساخت کابینت آشپزخانه می بایست از کجا شروع کنید . همانند بسیاری از پروژه ها، تعیین اینکه چقدر می خواهید برای کابینت آشپزخانه هزینه کنید نقطه شروع پروژه دکوراسیون است. این که آیا شما فقط می خواهید تغییراتی اندک در دکور آشپزخانه بدهید و یا اینکه تعمیرات اساسی و کاملی انجام دهید، برخی از روندهای آشپزی بسیار جذاب در ۲۰۱۸ وجود دارد که میتواند دکوراسیون هر آشپزخانه ای را بسیار مدرن و جذاب کند.

نحوه قرار گیری قفسه ها در طراحی داخلی آشپزخانه .علاوه بر مرکزیت اتاق، کابینت آشپزخانه، فضای ذخیره سازی، فضای کار و زیربنایی برای طراحی اتاق را فراهم می کند. کابینت های جدید می توانند بسیار پرهزینه باشند، بنابراین عاقلانه است که تمام گزینه های شما را در نظر بگیریم. تعمیر کامل با انتخاب سطح بالا از روکشی از جنس بلوط یا گیلاس می تواند هزینه بسیار زیادی داشته باشد.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *