مجموعه مبلمان Cyl

مجموعه میزها و مبل های Cyl که توسط دو برادر فرانسوی به نام رونان و اروان بورولک طراحی شده اند، برای اولین بار در نمایشگاه Orgatec 2016 در کلن، رونمایی شدند. ظاهر Cyl به تاریخچه طراحی آن مربوط می شود، زیرا ابتدا برای منزل طراحی شده بود. اما بعدها شرکت سازنده آن به این نتیجه رسید که می توان از این محموعه در محیط های کاری هم بهره برد.

 

 

این مجوعه به دلیل ویژگی های ظاهری و همچنین متریال به کار رفته در ساخت آن، آرامش و گرمی محیط خانه را در محل کار تداعی می کند. ترکیب رنگ مشکی و رنگ چوب منجر به زیباتر دیده شدن طرح گردیده و پایه های استوانه ای شکل آن، احساس راحتی و آرامش را در افراد القا می کنند، همچنین این پایه ها قابلیت آن را دارند که بر روی هم قرار گرفته و نوعی قفسه بندی را در ابعاد مختلف اراِئه کنند.
سیستم Cyl شامل مبلمانی است که تکیه گاه کناری و پشتی آن ها متغیر بوده و  می توان آنها را در محیط هایی با اندازه های مختلف استفاده نمود.

 

 

به کار بردن نوعی جداکننده در ارتفاع های مختلف در طراحی میز، این امکان را به وجود می آورد که میزان حریم خصوصی و مجصوریت میز را در راستای کاربری و سیاست های کاری شرکت ها، تعریف نمود. با توجه به طراحی ساده، مدرن و اصطلاحا راحت آن، به نظر می رسد این محموعه به زودی جای خود را در بازار پیدا کند.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *