طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی داخلی آرایشگاه زنانه

طرح مینیمالیسم را همه دوست دارند اما رنگ‌های روشن و شاد سبب می‌شود طراحی داخلی آرایشگاه زنانه که میخواهید دکور کنید در میان بسیاری از فضاهای مدرن امروزی برجسته شود. اگر رنگ دیوارها را بسیار پررنگ انتخاب کردید به نورپردازی‌ها و آثار هنری با رنگ روشن برای طراحی داخلی زنانه فکر‌ کنید تا به دیوار به ظاهر یکنواخت رنگ و لعاب بیافزایند و الهام بخش برای آرایشگران باشند.

از طراحی نمای بیرونی داخلی آرایشگاه مردانه در طراحی داخلی سالن آرایشگاه از سالن استفاده کنید که افراد را به ورود به داخل سالن تشویق می‌کند. به طور مثال از تخته‌های سیاهی که با گچ می‌توانید بر روی آن‌ها بنویسید و یا از جلوه‌های بصری نمایشی بر روی ویترین استفاده کنید. ابزار آلات قدیمی و از مدافتاده نبایستی دور ریخته شوند. با کمی اسپری رنگی و قوه ابتکار و هوش به آن‌ها حیاتی نو ببخشید و در دکوراسیون داخلی از آن استفاده کرد.

 

نمونه طراحی داخلی آرایشگاه مردانه

حتما نبایستی از مبلمان مخصوص سالن برای طراحی داخلی آرایشگاه استفاده کنید.به طور مثال می‌توانید از جعبه‌های رنگی با چیدمان خاص برای نگاه داشتن محصولات آرایشگاهی خود استفاده کنید. اگر می‌خواهید سالن آرایشگاه منحصر به فردی داشته باشید سعی کنید از قطعات خارق‌العاده در دکور استفاده  کنید. سالن Jame Hill در انگلستان از یک اتومبیل  قدیمی به عنوان بخش پذیرش استفاده کرده است.

چنین ابتکارهای فراموش نشدنی بازگو کننده  خلاقیت طراحی داخلی سالن آرایشگاه شماست مشتریان سالن‌های آرایشگاه از چنین تغییرات ناگهانی و تزیینات عجیب و غریب لذت می‌برنداگر حریم خصوصی هر یک از ایستگاه‌های کوتاهی مو به خوبی تعریف نشده باشد بایستی از گیاهان، تیغه‌های جداکننده یا پرده‌ها برای معماری داخلی استفاده شود.

 

دکوراسیون طراحی داخلی آرایشگاه

چه محصولات آرایشی و چه مجلات را دور از دسترس مشتریان قرار ندهید.

به طور خلاقانه‌ای آن‌ها را بچینید به نحوی که فضا عملکردی و زیبا باشد.

در طراحی داخلی آرایشگاه SalonXL در میشیگان، تیوب‌های رنگ بر روی طناب رختشویی آویزان شدند.

تا به راحتی در دسترس باشند و رنگ کمتری هدر برود.

برای تازه کردن فضای سالن آرایشگاه نیاز به مرمت در سطح وسیع ندارید.

چراغ‌ها، کاغذ دیواری‌ها یا آثار هنری معماری می‌تواند فضای سالن را تازه کنند به نحوی که طرحی به روز داشته باشید.

کاغذ دیواری‌ها با نقوش ظریف بر روی سقف سالن Holborn در لندن نمونه‌ای از این نوع نوآوری‌هاست.

از طرفی نمی‌توانید به راحتی هر سال تابلوی جدیدی خریداری کنید.

عکسبرگردان‌های دیواری یا پوسترهای فکاهی و خنده‌آور روشی ارزان

یا می توان با طراحی داخلی با چوب در جداسازی فضاها خلاقیت به خرج داد.

برخی شلوغی‌ سالن آرایشگاه را می‌پسندند اما برخی دیگر دوست دارند فضای آرام‌تری را با آرایشگر‌خود تجربه کنند.

 

نمای طراحی داخلی آرایشگاه بانوان

برای به روز رسانی طراحی داخلی آرایشگاه و‌ تغییر در حس و حال فضای سالن آرایشگاه است این مورد را در طراحی داخلی رستوران نیز بررسی کردیم فراموش نکنید که سرویس‌های بهداشتی و کافی شاپ که در معرض دید و استفاده مشتری است بایستی به نحوی طراحی شود که مشتریان سالن دلشاد شوند و یکی از عناصر معماری داخلی باشد که حاکی از تعجب و حیرت است.

اگر حریم خصوصی هر یک از ایستگاه‌های کوتاهی مو به خوبی تعریف نشده باشد بایستی از گیاهان، تیغه‌های جداکننده یا پرده‌ها برای طراحی داخلی آرایشگاه استفاده شود یا می توان با طراحی داخلی با چوب در جداسازی فضاها خلاقیت به خرج داد. برخی شلوغی‌ سالن آرایشگاه را می‌پسندند اما برخی دیگر دوست دارند فضای آرام‌تری را با آرایشگر‌خود تجربه کنند.

 

 

شاید به این مقالات علاقمند باشید

دکوراسیون پذیرایی طراحی داخلی پارکینگ
طراحی اتاق خواب مستر دکوراسیون رستوران
طراحی دکوراسیون اتاق کودک  تامین پارکینگ ساختمان

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *